Blog prowadzony przez dwóch franciszkanow: o. Adama pracującego w Niemczech i o. Dariusza pracującego
w Polsce. Znajdują się tu ich przemyślenia na temat wiary i misji.

Strona domowa http://ad.minorite.cz/

poniedziałek, 29 września 2008

MODLITWA

EGZORCYZM PRYWATNY

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen

Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Święty Michale Archaniele! Książę wojska niebieskiego, zwycięzco szatana. Ty otrzymałeś od Boga Siłę i Moc do zniszczenia Pokorą pychy sił ciemności. Błagamy Cię, dopomóż nam do osiągnięcia prawdziwej pokory serca, niewzruszonej wierności w wypełnianiu Woli Bożej, do męstwa w trudnościach i cierpieniach. Dopomóż nam, byśmy ostali sie przed Sądem Bożym.

Świety Michał Archanioł jest: wodzem i opiekunem Kościoła,
broni nas w pokusach szatańskich, walczy za nas ze smokiem piekielnym,
dopomaga nam do powstania z grzechu, daje każdej duszy osobnego Anioła Stróża, wspomaga nas w godzinę śmierci, wspomaga dusze w czyśćcu cierpiące, jest chorążym krzyża św. Nabożeństwo do św.Michałą jest oznaką wybrania Bożego (św.A.Liguori)

Święty Rafale Archaniele! Posłańcu Miłości Bożej, błagamy Cię zrań serca nasze ogniem Miłości Bożej i nie pozwól, by ta rana zagoiła się i spraw, byśmy w życiu codziennym stale szli po drogach miłości i miłością wszystko przezwyciężali.

Święty Gabrielu Archaniele! Aniele Wcielenia Bożego, wierny Pośle Boga, otwórz uszy nasze nawet na najcichsze upomnienia i przyzywania miłującego Serca Pana naszego. Błagamy Cię, stój nam zawsze przed oczyma, byśmy Słowo Boże dobrze zrozumieli. Jego szukali, strzegli i to wykonywali, czego Bóg od nas żąda. Dopomóż nam do świadomej gotowości, by Pan przychodząc nie zastał nas śpiących.

1 komentarz:

Renia pisze...

,,...wyznawaj sercem Michael"
Któż jak Bóg!