Blog prowadzony przez dwóch franciszkanow: o. Adama pracującego w Niemczech i o. Dariusza pracującego
w Polsce. Znajdują się tu ich przemyślenia na temat wiary i misji.

Strona domowa http://ad.minorite.cz/

sobota, 18 lipca 2009

TRANSATLANTIC wypływa


Nowa płyta naszego bandu A&D wyrusza do Was. Płytki już jutro dotrą do Leska na Ewangelizację Bieszczadów,w najbliższym czasie będzie ich można również słuchać w Radio Fara. W tym tygodniu płytki będzie można zakupić w sklepiku na Franciszkanskiej 4 w Krakowie (pewnie gdzieś wtorek-sroda). Będziemy na bieżąco informować o kolejnych miejscach nabycia płytki. Jesli chcesz się dowiedzieć, czy w Twojej okolicy będzie można dostać płytki - napisz, pomożemy Ci ja znalezć !
Serdecznie zapraszamy jutro do Leska na spotkanie z Holy Noiz (muzycy grajacy również w A&D). Na koncercie będzie można usłyszeć również piosenki A&D z płyty TRANSATLANTIC. Koncerty zaczynają sie od godz. 18.00 w amfiteatrze. Zespół Holy Noiz zagra również w środe w Łopience (zabytkowa cerkiew), koncert HN planowany jest na godz.20.00, po nim czuwanie nocne.
Zapraszamy również na Koncert urodzinowy A&D połączony z promocją płyty TRANSATLANTIC w poniedziałek 27 lipca do Kalwarii Pacławskiej kolo Przemysla.
Adres bandu: ad@franciszek.pl

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ojcze Adamie- a w okolicach Chorzowa będzie można nabyć płytkę?Pozdrawiam - ślonzok:)))))))))

fr. Adam Wolny pisze...

Damy znac. Jak jezdzisz czasami do Katowic, to mozemy Cie ugadac z kims z bandu. Wyslij mi mejla:witooold2@wp.pl

Anonimowy pisze...

witam właśnie czytam o FSM22 myślę że się tam wybiorę z moim synem .Denerwuje mnie tylko to ,że nie ma tam podjazdów dla wózków